Zakłady bukmacherskie online

Legalny bukmacher w Polsce – gdzie można grać?

29 sierpnia 2018
par admin

Tekst reklamowy | 18+

Po zmianach prawnych, bukmacher w Polsce do działalności potrzebuje odpowiedniego pozwolenia Ministerstwa Finansów. Na szczęście wybór zakładów bukmacherskich w naszym kraju wciąż jest duży i będzie rosnąć. Wielu graczy zaś zastanawia się, gdzie najlepiej jest obstawiać.

Rynek bukmacherski po nowelizacji ustawy

Sytuacja w branży bukmacherskiej w Polsce zmieniła się w 2017 roku wraz z nowelizacją ustawy hazardowej. Wcześniej obstawiać można było u kilkudziesięciu zakładów, z których jednak większość działała w sposób nielegalny.

Zmiany prawne sprawiły, że dziś bukmacher w Polsce do działania potrzebuje stosownego pozwolenia Ministerstwa Finansowego. W przeciwnym wypadku jego działalność jest narażona np. na otrzymanie gigantycznych kar finansowych.  Obecnie w branży działa więc mniej niż dziesięć legalnych bukmacherów, a na rynku zmieniło się niemal wszystko, w tym także zakłady bukmacherskie bonus. Legalni bukmacherzy muszą także stosować precyzyjne procedury weryfikacyjne wieku swoich klientów, aby być pewne że są to wyłącznie osoby pełnoletnie. Zmiany prawne przysłużyły się także systemu podatkowemu. Legalny bukmacher w Polsce musi bowiem odprowadzać odpowiednie podatki.

Nowelizacja ustawy z perspektywy graczy

Zmiany na rynku nie spodobały się wszystkim. Gracze przywiązani do bukmachera, który w ich wyniku znikł z rynku mogli być niezadowoleni. W dodatku z branży zniknęło bardzo dużo zakładów, a więc wybór został znacznie ograniczony.

Nowelizacja ustawy wprowadziła jednak także wiele korzystnych, nie tylko z punktu widzenia budżetu państwa, ale także z perspektywy fanów gier bukmacherskich. Legalny bukmacher w Polsce musi powiem przestrzegać przepisów prawnych, a granie u niego jest bardziej przejrzyste i bezpieczniejsze. Zakłady bukmacherskie muszą wiem więc odpowiedni regulamin. Zmniejsza się także ryzyko tego, że zdeponowane środki na koncie gracza nagle znikną. Pomimo pewnych zawirowań, zmiany prawne wyszły graczom na korzyść, a rynek bukmacherski stał się bezpieczniejszy. Oczywiście nadal trzeba pamiętać, że u bukmachera trzeba grać odpowiedzialnie, ponieważ wiąże się z tym określone ryzyko finansowe.

 

 

Bukmacher w Polsce – gdzie aktualnie można grać?

W dzisiejszych czasach jednym rozsądnym rozwiązaniem jest granie u legalnych bukmacherów. Na szczęście rynek legalnych bukmacherów jest bardzo atrakcyjny, a praktycznie żaden z graczy nie powinien mieć najmniejszego problemu z odnalezieniem zakładu bukmacherskiego, który spełnia wymagania danej osoby. Legalnie obstawiać można w:

  • STS – ten branżowy potentat ma wielu lojalnych graczy na terytorium całego kraju. STS ma bowiem bardzo rozbudowaną ofertę zakładów, a szczególnie dobrze prezentuje się możliwość obstawiania na żywo.
  • Fortuna – niektórzy uważają właśnie ten zakład bukmacherski za najlepszy w Polsce. Praktycznie wszystko stoi na tam na wysokim poziomie, w tym zakres oferty, wysokość kursów, czy też jakość aplikacji mobilnej.
  • Totolotek – tego bukmachera także docenia wielu graczy. Warte uwagi są np. zakłady bukmacherskie bonus Totolotek, które są bardzo interesujące.
  • LVBet – to legalny bukmacher w Polsce, o dość krótkim stażu rynkowym. LVBet jednak rozwija się bardzo szybko i już przekonał do swojej oferty wielu graczy.
  • ForBET – Kolejny zakład bukmacherski, który działa dość krótko, ale jego oferta jest bardzo dobra i porównywalna z tym, co dla graczy przygotowują najwięksi potentaci rynkowi.
  • Milenium – czyli dobrze znany zakład bukmacherski, który ostatnio przechodzi korzystne zmiany, aby móc zapewnić graczom atrakcyjną ofertę.
  • E-toto – dla wielu graczy wciąż nieco anonimowy bukmacher, który jednak ostatnimi czasy rozwija się niezwykle szybko i także ma ogromny potencjał.

Gracze nie mają więc żadnego problemu, żeby znaleźć korzystną ofertę zakładów bukmacherskich. Jeżeli już, to pojawia się problem bogactwa ofert bukmacherów, czasem bowiem trudno wybrać jednego z nich, skoro każdy ma swoje zalety i kusi np. atrakcyjnymi bonusami.

Jakie zmiany czekają branżę bukmacherską?

Po burzy związanej z nowelizacjami prawnymi, sytuacji na rynku bukmacherskim się uspokoiła. Obecne uwarunkowania sprawiają zaś, że rynek ten powinien się rozwijać szybko, a wszystko to z korzyścią dla graczy.

Polska to zaś bardzo atrakcyjny kraj dla zakładów bukmacherskich. W naszym kraju mieszka przecież blisko 40 milionów ludzi, z których wielu to fani sportu oraz zakładów sportowych. W dodatku obecna sytuacja prawna jest unormowana, a na rynku jest miejsce na pojawienie się kolejnych podmiotów. Można więc być praktycznie pewnym, że wkrótce gracze będą mogli ostawiać w kolejnych zakładach bukmacherskich. To zaś, jaki kolejny bukmacher w Polsce pojawi się najszybciej, wzbudza sporo emocji.

Zmienia się także sposób grania. Bukmacher w Polsce kojarzy się zaś coraz bardziej z Internetem niż obstawianiem w punkcie stacjonarnym. Zakłady bukmacherskie, które na rynku pojawiły się niedawno postawiły zaś praktycznie w całości na zakłady online. Sami gracze co raz częściej zaś wolą grać na laptopie, czy telefonie, ponieważ zwykle jest to po prostu szybsze i łatwiejsze, szczególnie w przypadku zakładów na żywo.

Zakłady bukmacherskie bonus – co można zyskać?

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma przygotowaną dla graczy ofertę bonusową. Podzielić ją można na bonusy powitalne, dla nowych graczy oraz bonusy przyznawane stałym użytkownikom.

Zakłady bukmacherskie bonus powitalny w STS to szansa na podwojenie pierwszego wpłaconego depozytu do aż 500 złotych. W dodatku można liczyć na freebet wynoszący nawet 25 złotych, czyli zakład bez ryzyka. Spore środki, bo aż 50 złotych, można uzyskać za każdego poleconego znajomego. Ciekawy jest również bonus poniedziałkowy, w którym nagradzani są najbardziej aktywni gracze.

Fortuna także zachęca do zarejestrowania poprzez ciekawy zakłady bukmacherskie bonus powitalny. Do 115 złotych na pierwszy zakład i podwojenie depozytu do 400 złotych, to świetna propozycja. Do tego dochodzi program lojalnościowy i strefa typera, dzięki którym lojalni gracze mogą liczyć na ciekawe nagrody oraz konkursy.

Dla wielu to jednak Totolotek ma najlepszą ofertę bonusową na rynku. Nowi gracze mogą liczyć na podwojenie depozytu do nawet 1111 złotych! Skorzystać można także z 25 złotych jako freebet. Totolotek także przyznaje nagrody za polecenie znajomych w wysokości 70 złotych. Do tego dochodzi program lojalnościowy oraz możliwość uczestnictwa w bardzo angażujących i potencjalnie wysoko zyskownych grach, takich jak Toto-gol i Toto-liga.

LVBet daje zaś możliwość uzyskania łącznego bonusu powitalnego do aż 1500 złotych, a także możliwość skorzystania z bezpiecznego kuponu i uczestnictwa w programie lojalnościowym.  Zakłady bukmacherskie bonus ForBET to zaś podwojenie depozytu do nawet 600 złotych i kilka innych bonusów działających podobnie do tych spotykanych u w innych zakładach bukmacherskich.

W Milenium oferta bonusowa nie odbiega zbytnie od tego, co oferuje konkurencja. Pierwszy depozyt można więc podwoić do 760 złotych i można także skorzystać z zakładu bez ryzyka do 10 złotych. Także i w E-toto można skorzystać z całkiem solidnej oferty bonusowej.

  • Bukmacherskie artykuły

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne