Najlepszy bukmacher- Zakłady bukmacherskie online

Legalny bukmacher w Polsce – gdzie można grać?

20 maja 2020
par admin

Bet365 - Obowiązuje Regulamin : Zakłady | Kasyno | Poker | Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Po zmianach prawnych każdy bukmacher w Polsce do działalności potrzebuje odpowiedniego pozwolenia Ministerstwa Finansów. Na szczęście wybór zakładów bukmacherskich w naszym kraju wciąż jest duży i będzie rosnąć, więc wielu graczy zastanawia się, gdzie najlepiej jest obstawiać.

Zgarnij bonus STS!

Rynek bukmacherski po nowelizacji ustawy

Sytuacja w branży bukmacherskiej w Polsce uległa pewnym zmianom w 2017 roku wraz z nowelizacją tzw. ustawy hazardowej. Wcześniej obstawiać można było u przynajmniej kilkudziesięciu bukmacherów, z których jednak większość działała na naszym rynku w sposób nielegalny.

Zmiany prawne sprawiły, że dziś bukmacher w Polsce do działania potrzebuje stosownego pozwolenia Ministerstwa Finansowego. W przeciwnym wypadku jego działalność jest narażona na otrzymanie gigantycznych kar finansowych oraz nałożenie blokady na dostęp klientów do jego serwisu. Obecnie w polskiej branży działa dzisiaj powyżej dziesięciu legalnych bukmacherów, a na rynku zmieniło się niemal wszystko. Legalni bukmacherzy muszą stosować precyzyjne procedury weryfikacyjne wieku i tożsamości swoich klientów, aby być pewne że są to wyłącznie osoby pełnoletnie. Zmiany prawne przysłużyły się także systemu podatkowemu. Każdy legalny bukmacher w Polsce musi bowiem odprowadzać odpowiednie podatki zarówno za siebie, jak i za graczy. Automatycznie jest np. odciągany z każdego kuponu podatek od stawki wynoszący 12% jej wysokości.

Nowelizacja ustawy z perspektywy graczy

Zmiany na rynku nie spodobały się wszystkim. Gracze przywiązani do bukmachera, który znikł z rynku w Polsce byli zwykle niezadowoleni. Z działalności w naszym kraju wycofało się wiele wielkich, znanych na całym świecie marek, np. bet365.

Nowelizacja ustawy wprowadziła jednak także wiele korzystnych, nie tylko z punktu widzenia budżetu państwa, ale także z perspektywy fanów zakładów bukmacherskich zmian. Legalny bukmacher w Polsce musi bowiem przestrzegać przepisów prawnych, w związku z czym granie u niego jest przejrzyste i bezpieczniejsze. Zakłady bukmacherskie muszą także stosować szczegółowy i zgodny z zapisami polskiego prawa regulamin.

Pomimo pewnych zawirowań, zmiany prawne wyszły graczom na korzyść, a rynek bukmacherski w Polsce jest przez to przejrzysty i bezpieczniejszy. Oczywiście nadal trzeba pamiętać, że u bukmachera trzeba grać odpowiedzialnie.

Bukmacher w Polsce – gdzie aktualnie można grać?

Dziś jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest granie u legalnych bukmacherów. Na szczęście rynek ten jest bardzo atrakcyjny, a praktycznie żaden z graczy nie powinien mieć najmniejszego problemu z odnalezieniem odpowiedniego dla siebie bukmachera, który spełnia stawiane mu wymagania.

Legalnie obstawiać można w:

 • STS – ten branżowy potentat ma wielu lojalnych graczy na terytorium całego kraju. STS ma bowiem bardzo rozbudowaną ofertę zakładów, a szczególnie dobrze prezentuje się możliwość obstawiania na żywo.
 • PZBuk – to nowy bukmacher, ale zdążyły go już pokochać tysiące Polaków. Jego świeże podejście do zachęcania do obstawiania i system nagradzania stałych graczy zasługują na piątkę z plusem.
 • Fortuna – niektórzy uważają właśnie te zakłady bukmacherskie za najlepszy w Polsce. Praktycznie wszystko stoi na tam na wysokim poziomie, w tym zakres oferty, wysokość kursów, czy też jakość aplikacji mobilnej.
 • Superbet – to nie tylko jeden z najnowszych bukmacherów, ale śmiało można zaliczyć go także do najszybciej rozwijających się na polskim rynku.
 • Totolotek – tego bukmachera także docenia wielu graczy. Warte uwagi są np. zakłady bukmacherskie bonus Totolotek, które są bardzo interesujące.
 • LV BET – to legalny bukmacher w Polsce, o dość krótkim stażu rynkowym. LV BET jednak rozwija się bardzo szybko i już przekonał do swojej oferty wielu graczy.
 • ForBET – Kolejny zakład bukmacherski, który działa dość krótko, ale jego oferta jest bardzo dobra i porównywalna z tym, co dla graczy przygotowują najwięksi potentaci rynkowi.
 • E-toto – dla wielu graczy wciąż nieco anonimowy bukmacher, który jednak ostatnimi czasy rozwija się niezwykle szybko i także ma ogromny potencjał.
 • Totalbet – świeży, ale dość konkretny bukmacher, który nie ma zamiaru odpuścić konkurentom w sferze zakładów online.
 • Milenium – czyli dobrze znany zakład bukmacherski, który ostatnio przechodzi korzystne zmiany, aby móc zapewnić graczom atrakcyjną ofertę.
 • Betclic – gigant z Europy otrzymał polską licencję!

Gracze nie mają więc żadnego problemu, żeby znaleźć korzystną ofertę zakładów bukmacherskich. Jeżeli już, to pojawia się problem bogactwa ofert bukmacherów, czasem bowiem trudno wybrać jednego z nich, skoro każdy ma swoje zalety i kusi np. atrakcyjnymi bonusami.

Zgarnij bonus PZBuk!

Jakie zmiany czekają branżę bukmacherską?

Po burzy związanej z nowelizacjami prawnymi, sytuacja na rynku bukmacherskim się uspokoiła. Obecne uwarunkowania sprawiają zaś, że rynek ten powinien się rozwijać szybko, a wszystko to z korzyścią dla graczy.

Polska to zaś bardzo atrakcyjny kraj dla zakładów bukmacherskich. W naszym kraju mieszka przecież blisko 40 milionów ludzi, z których wielu to fani sportu oraz zakładów sportowych. W dodatku obecna sytuacja prawna jest unormowana, a na rynku jest miejsce na pojawienie się kolejnych podmiotów. Można więc być praktycznie pewnym, że wkrótce gracze będą mogli ostawiać w kolejnych zakładach bukmacherskich. To zaś, jaki kolejny bukmacher w Polsce pojawi się najszybciej, wzbudza sporo emocji.

Zmienia się także sposób grania. Bukmacher w Polsce kojarzy się zaś coraz bardziej z Internetem niż obstawianiem w punkcie stacjonarnym. Zakłady bukmacherskie, które na rynku pojawiły się niedawno postawiły zaś praktycznie w całości na zakłady online. Sami gracze coraz częściej zaś wolą grać na laptopie, czy telefonie, ponieważ zwykle jest to po prostu szybsze i łatwiejsze, szczególnie w przypadku zakładów na żywo.

Zakłady bukmacherskie bonus – co można zyskać?

Każdy legalny bukmacher w Polsce ma przygotowaną dla graczy ofertę bonusową. Podzielić ją można na bonusy powitalne, dla nowych graczy oraz bonusy przyznawane stałym użytkownikom.

Jeśli chodzi o typowo polskie zakłady bukmacherskie, bonus powitalny w STS to szansa na podwojenie pierwszego wpłaconego depozytu do aż 1200 złotych. W dodatku można liczyć na freebet wynoszący nawet 30 złotych, czyli obstawiasz za darmo oraz na ubezpieczenie pierwszego zakładu postawionego z głównego konta aż do kwoty 30 zł. Spore środki, bo aż 50 złotych, można uzyskać za każdego poleconego znajomego. Ciekawy jest również bonus poniedziałkowy, w którym nagradzani są najbardziej aktywni gracze.

Fortuna także zachęca do zarejestrowania poprzez ciekawy zakłady bukmacherskie bonus powitalny. Do 210 złotych na pierwszy zakład, 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus za darmo i podwojenie depozytu do 2000 złotych, to świetna propozycja. Do tego dochodzi program lojalnościowy i strefa typera, dzięki którym lojalni gracze mogą liczyć na ciekawe nagrody oraz konkursy.

Dla wielu to jednak Totolotek ma najlepszą ofertę bonusową na rynku. Nowi gracze mogą liczyć na podwojenie depozytu do nawet 500 złotych! Skorzystać można także z 25 złotych jako freebet. Totolotek umożliwia także odebrania bonusu mobilnego o kwocie 49 zł. Do tego dochodzi program lojalnościowy oraz możliwość uczestnictwa w bardzo angażujących i potencjalnie wysoko zyskownych grach, takich jak Toto-gol i Toto-liga.

Superbet to nowy bukmacher, który zaskoczył już od samego początku. Przygotował 100% do 600 zł w bonusach od depozytów, a także darmowy zakład 34 zł za pierwszy depozyt z kodem promocyjnym. Jakby tego było mało, to Superbet zaprezentował także wiele ciekawych promocji, które podwyższają kursy bukmacherskie, a także wygrane na kuponach akumulowanych.

LV BET daje zaś możliwość uzyskania łącznego bonusu powitalnego do aż 1500 złotych, a także możliwość skorzystania z bezpiecznego kuponu i uczestnictwa w programie lojalnościowym.  Zakłady bukmacherskie bonus ForBET to zaś podwojenie depozytu do nawet 600 złotych i kilka innych bonusów działających podobnie do tych spotykanych u w innych zakładach bukmacherskich.

Jeśli chcesz poznać oferty bonusowe najlepszych bukmacherów na Polskim rynku, zajrzyj na naszą stronę główną. Baw się dobrze – i legalnie!

 • Bukmacherskie artykuły

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci