Zakłady bukmacherskie online

Jak jest najlepszy bukmacher online w Polsce?

29 sierpnia 2018
par admin

Tekst reklamowy | 18+

Z wyborem najlepszego bukmachera jest jak z wybraniem najlepszej piłkarskiej drużyny na świecie – zdania są mocno podzielone. Warto jednak porównywać ze sobą zakłady bukmacherskie pod względem kilku kluczowych kryteriów, aby móc stwierdzić, których z nich to najlepszy bukmacher w Polsce.

Najlepszy bukmacher – jak go wybrać?

Na Polskim rynku legalnych bukmacherów mamy oligopol, co oznacza, że zaciętą rywalizację toczy ze sobą kilka podmiotów. Wybranie jednego z nich, nie jest sprawą prostą, a w dużej mierze opiera się na subiektywnej opinii. W dodatku branża bukmacherska w kraju nad Wisłą wciąż przechodzi spore przemiany, a sytuacja rynkowa jest dynamiczna.

Mimo to, zakłady bukmacherskie można porównywać pod kilkoma kryteriami, by na tej podstawie stwierdzić, która marka jest numerem jeden w Polsce. Zakłady bukmacherskie warto porównywać szczególnie pod takimi parametrami, jak:

  • Bonusy i promocje – dla nowych graczy szczególnie duże znaczenie mają bonusy powitalne. Uwagę warto zwrócić również na promocje dostępne dla graczy, którzy z usług danego zakładu bukmacherskiego korzystają już dłuższy czas.
  • Wszechstronność oferowanych zakładów – Dla jednych nie ma to praktycznie żadnego znaczenia, ponieważ u każdego bukmachera można obstawiać najpopularniejsze wydarzenia sportowe np. związane z piłkarską ligą mistrzów. Najlepszy bukmacher online powinien mieć jednak ofertę dostosowaną do bardziej wymagających graczy, którzy chcą obstawiać także i te mniej popularne zawody.
  • Jakość strony online – jeśli dana marka chce być postrzegana jako najlepszy bukmacher online w Polsce, to musi mieć perfekcyjną stronę internetową.
  • Kursy – oczywiście im są one bardziej korzystne dla graczy, tym więcej zwolenników ma dany zakład bukmacherskie.
  • Jakość aplikacji mobilnej – cały czas przybywa graczy, którzy obstawiają na urządzeniach mobilnych, zakłady bukmacherskie powinny więc dążyć do tego, aby taka forma grania była jak najprostsza.
  • Poziom obsługi Klienta – dobry zakład bukmacherski powinien zapewniać różne formy kontaktu, a także szybką obsługę.

STS – czy największy, to także najlepszy bukmacher?

STS to branżowy potentat, który może się poszczycić około 50 procentami udziałów rynkowych. Marka tego zakładu bukmacherskiego była budowana od lat, a dziś wielu graczy uważa, że właśnie to STS jest najlepszym bukmacher w Polsce.

Oferta zakładów jest tam imponująca, a obstawiać można naprawdę dużo dyscyplin oraz zawodów. W dodatku w STS można obstawiać wiele wydarzeń nie mając związku ze światem sportu. U tego bukmachera widnieje bowiem szeroka oferta na zdarzenia polityczne i kulturowe, obstawiać można tam było nawet wyniki telewizyjnego konkursu tanecznego, w którym udział brali celebryci. Można więc stwierdzić, że pod względem szerokości ofert, STS mieści się w ścisłym topie.

Dobrze skonstruowana strona internetowa oraz świetnie działająca aplikacja mobilna, to kolejne argumenty, które mogą przemawiać za twierdzeniem, że STS to najlepszy bukmacher online w kraju nad Wisłą. Wielu docenia tutaj tego bukmachera na atrakcyjne kursy, które są często znacznie lepsze niż te dostępne u konkurencji.

Pod względem oferty bonusowej także można pochwalić STS. Bonusy powitalne, czyli możliwość uzyskania podwajania depozytu do nawet 500 złotych, oraz szansa na skorzystanie z freebet-u prezentują się solidnie. Skorzystać można także np. na systemie poleceń. Co prawda u konkurencji można znaleźć co najmniej równie dobre oferty promocyjne, to jednak i bonusy w STS można zaliczyć do plusów.

Cała otoczka obstawianie w STS także funkcjonuje bez zarzutu. Wysoki poziom obsługi Klienta i odpowiednie sposoby płatnicze należy zaliczyć do plusów. Zakład bukmacherski często wykonuje krok przed konkurencją. Warta pochwały jest prowadzona przez STS fundacja wspierająca sportowców, w tym także amatorów. Magazyn bukmacherski STS także był ciekawą inicjatywą, która wyróżniała tego bukmachera na tle konkurencji. Czy więc STS to najlepszy bukmacher w Polsce? Cóż, z pewnością jest wiele argumentów na poparcie tej tezy. Oczywiście jednak nie wszyscy się z nią zgodzą.

Dla niektórych to Fortuna jest numerem „jeden”

Wiele ciepłych słów można powiedzieć na temat Fortuny. Przede wszystkim warto pochwalić tego bukmachera za świetną stronę internetową. Intuicyjny, łatwy w nawigowaniu i dobrze Fortuna zaklady bukmacherskie onlineprezentujący portal to jeden z argumentów, który sprawia, że dla niektórych Fortuna na najlepszy bukmacher online. Dokładając do tego naprawdę dobrą aplikację mobilną tego zakładu bukmachera, trudno się dziwić jak wielu graczy chcących obstawiać online postawiło właśnie na Fortunę. Obstawianie online w Fortunie jest bowiem naprawdę komfortowe.

Po względem innych parametrów wszystko także prezentuje się co najmniej dobrze. Obstawiać można wiele dyscyplin i zawodów sportowych, a także innych wydarzeń np. związanych z polityką. Szerokość oferty w Fortunie wyróżnia się więc na spory plus w zestawieniu z konkurencją. Kursy także bywają tam naprawdę atrakcyjne, a oferta bonusów wygląda zachęcająco.

 

Totolotek także ma swoich oddanych fanów

Można spotkać wielu zapalonych graczy, którzy uważają Totolotka za najlepszy zakład bukmacherski w kraju nad Wisłą, co także jest podparte solidnymi argumentami. Godna uwagi jest przede wszystkim bardzo dobrze przygotowana oferta bonusowa, która pod wieloma względami zostawia konkurencję w tyle. Uwagę szczególnie przykuwa bonus powitalny mogący wynieść aż 1111 zł!

Ciekawa jest także oferta konkursowa dla wytrwanych graczy. Grając w Toto-ligę, czy też Toto-gol można wykorzystać swoją piłkarską wiedzę, by cieszyć się z nagród sięgających nawet setek tysięcy złotych.

Dobrze funkcjonują także zarówno strona internetowa jak i aplikacja mobilna. U Toto-lotka ma się także szerokie możliwości kontaktu, w tym obsługę telefoniczną stojącą na wysokim poziomie, co przecież nie jest standardem u każdego zakładu bukmacherskiego.

Czy przyszłość należy do LVBet oraz ForBET?

Zastanawiając się nad tym, który bukmacher w Polsce jest obecnie najlepszy najprawdopodobniej należałoby postawić na STS lub też Fortunę, albo Totolotek. Te 3 marki mają pod niemal każdym względem co najmniej dobrą ofertę, a w dodatku ugruntowaną pozycję na rynku.

Branża bukmacherska przechodzi jednak przemiany, warto więc zwrócić uwagę także na względnie młode marki, czyli LVBet i ForBET. Oba te zakłady bukmacherskie świetnie wpasowują się w obecne trendy. Po pierwsze stawiają głównie na obstawianie online, czyli coraz bardziej popularną formę grania. Po drugie mają także dobrze dopasowaną ofertę na dyscypliny z ogromnym potencjałem, czyli MMA oraz e-sport. Być może więc już całkiem niedługo to właśnie ForBET lub LVBet będzie przez wielu postrzegany jako najlepszy bukmacher online w Polsce.

Nie można także zapominać o tym, że swoje aspiracje ma także Milenium oraz E-toto. W dodatku na rynek powinni wchodzić kolejni gracze. Warto więc mieć stale rękę na pulsie i sprawdzać, który z zakładów bukmacherskich w danym momencie ma naprawdę atrakcyjną ofertę.

  • Bukmacherskie artykuły

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne