Zakłady bukmacherskie online

Co warto wiedzieć na temat STS zakłady bukmacherskie?

29 sierpnia 2018
par admin

Tekst reklamowy | 18+

STS zakłady bukmacherskie online przez wielu są używane na absolutny numer 1 na rynku w Polsce. Co jednak warto wiedzieć na temat tego bukmachera i jakie są jego zalety oraz wady? Zapraszamy do lektury.

STS zakłady bukmacherskie

Czym jest STS zakłady bukmacherskie online?

Szacunki podawane przez STS wskazują na to, że jest to największy bukmacher działający w Polsce, który obsługuje około połowy runku. Ten zakład bukmacherski zbudował renomę i ma wielu wiernych graczy. Wiele analiz wskazuje zaś na to, że STS zakłady bukmacherskie online to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy bukmacher, u jakiego można obstawiać w Polsce. W tej kwestii każdy może mieć oczywiście odmienną opinię, trzeba jednak przyznać, że pod wieloma względami oferta STS jest naprawdę ciekawa.

STS działa w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie i jest oczywiście w pełni legalnym zakładem bukmacherskim. W praktycznie każdym zakresie oferta tego bukmachera jest zaś solidna, a pod wieloma niektórymi znacznie wyprzedza konkurencję.

Spółka STS jest także oparta o polski kapitał i zatrudnia wielu pracowników w kraju nad Wisłą. Podążając za obecnymi trendami STS zakłady bukmacherskie online coraz mocniej stawiają także na obstawianie online.

Jakie inicjatywy wyróżniają STS

STS to nie tylko platforma, która umożliwia obstawianie zakładów sportowych. Ten bukmacher dba bowiem o całą otoczkę bukmacherską, a także wspiera polski sport, w tym także ten amatorski. STS jest sponsorem wielu wydarzeń sportowych i klubów, a także piłkarskiej reprezentacji Polski. Ciekawym pomysłem było również wprowadzenie przez ten zakład bukmacherski wyjątkowego magazynu dedykowanego obstawianiu.

Wielu graczy docenia STS również za to, że udostępnia on transmisję wielu popularnych wydarzeń sportowych, w tym mecze piłki nożnej oraz zawody tenisowe. Chcąc je oglądać, wystarczy się zalogować na stronie STS. Co ważne, transmisje są wysokiej jakości i rzadko kiedy się zacinają.

Godnym wielkich pochwał jest także fundacja STS. Wspiera ona wielu polskich sportowców, w tym także amatorów, dzieci oraz osoby niepełnosprawne. W jej radzie honorowej zasiada zaś wiele uznanych person ze światu sportu, takich jak np. Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, czy też Grzegorz Tkaczyk. Sama fundacja zdążyła już pomóc w spełnianiu marzeń naprawdę wielu polskim sportowcom.

 

STS zakłady bukmacherskie online – oferta bonusowa

Grając u tego bukmachera można liczyć na ciekawą ofertę bonusową. Rozpoczynający przygodę w STS zyskać mogą z bonus powitalny do 500 złotych. Oznacza to, że pierwszy depozyt zostaje podwojony do kwoty właśnie 500 złotych. Jeżeli więc np. wpłaci się 200 złotych, to otrzyma się dodatkową kwotę, która także będzie opiewać na 200 złotych.

W dodatku dostępny jest freebet do 25 złotych. Skorzystanie z niego oznacza zakład bez ryzyka, czyli możliwość odzyskania środków nawet wtedy, kiedy obstawi się błędnie. W tym przypadku trzeba jednak spełnić kilka warunków.

STS zakłady bukmacherskie online mają także ofertę bonusową dla stałych członków. W tzw. bonusie poniedziałkowym uzyskać można 100 złotych, a nagroda ta jest przyznawana dla najbardziej aktywnych graczy w danym czasie.

Lojalni i aktywni gracze mogą zaś uzyskać zaproszenie do elitarnego klubu VIP. Jeśli zostanie się jego członkiem, to można liczyć na priorytetowy traktowanie, szybsze wsparcie działu obsługi Klienta, nagrody oraz inne benefity.

Dodatkowe środki można także uzyskać za każdą zaproszoną do tego bukmachera osobę np. przyjaciela, o ile tylko spełni ona pewne wymagania. Nagroda w tym przypadku wynosi 50 złotych. Oferta bonusowa STS prezentuje się więc naprawdę solidnie, zarówno pod względem bonusów powitalnych, jak i tych dedykowanych dla stałych graczy.

STS zakłady bukmacherskie

Czy oferta STS jest naprawdę korzystna?

Zakres oferty w STS jest naprawdę obszerny. Znaleźć tam można wiele różnych dyscyplin, w tym oczywiście te najbardziej popularne, jak np. piłka nożna, ale również i na dyscypliny niszowe jak tenis stołowy, krykiet, szachy, czy badminton. STS zakłady bukmacherskie online mają także ofertę, która powinna w pełni zadowolić fanów obstawiania wydarzeń z zakresu e-spotu.

Wybór wydarzeń w poszczególnych dyscyplinach także jest imponujący. Można więc obstawiać mecze w nawet nieco egzotycznych ligach futbolowych. W dodatku dostępne do obstawiania są także wydarzenia polityczne, czy też kulturowe. Ten zakład ma więc na tyle szeroką ofertę zakładów, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

Świetnie prezentuje się także możliwość obstawiania za żywo, dzięki czemu wiele wydarzeń można w prosty sposób obstawiać w praktycznie każdym momencie. Wielu uważa, że pod tym względem STS bardzo mocno wyprzedza konkurencję.

Wysokość kursów to nieco skomplikowany temat, który wzbudza sporo kontrowersji, STS zakład bukmacherski online pod tym względem ma jednak także solidną ofertę. Wybór możliwości płatniczych także można zaliczyć na plus, ponieważ jest on całkiem szeroki. Po za punktami stacjonarnymi płatności mogą być bowiem obsługiwane przez takie systemy, jak np. Dotpay, PayU, czy też Skrill.

Nieźle prezentuje się także poziom obsługi Klienta. Oczywiście można w tym celu udać się na wizytę do punktu stacjonarnego, na ogół jednak prościej będzie skorzystać z możliwości dostępnych online. Dostępny jest formularz kontaktowy na stronie internetowej, na którym w większości przypadków odpowiedź przychodzi maksymalnie w jeden dzień roboczy. W celach kontaktowych skorzystać można również z chatu na żywo, gdzie jednak czasem także trzeba trochę odczekać na odpowiedź. Niestety STS nie udostępnia telefonicznej obsługi Klienta.

STS zakłady bukmacherskie

Jak działa strona internetowa i aplikacja mobilna STS?

STS zakłady bukmacherskie online podążają za zmianami preferencji graczy i zapewniają dobrze działającą stronę internetową, na której można obstawiać zakłady. Portal ma atrakcyjną szatę graficzną, intuicyjny interfejs oraz jest stale aktualizowany. Można jednak odnieść wrażenie, że strona internetowa tego bukmachera jest nieco przeładowana treścią. Z drugiej jednak strony trudno żeby tak nie było, biorąc pod uwagę jak obszerna oferta się tam znajduje.

Z STS z łatwością można korzystać także i na urządzeniach mobilnych. Strona dobrze działa poprzez przeglądarkę, choć lepszym pomysłem jest ściągnięcie dedykowanej aplikacji. Działa ona szybko i prosto oraz odznacza się intuicyjnym interfejsem. Znaleźć w niej można także wszystkie potrzebne funkcje.

STS zakłady bukmacherskie online

Dla wielu, choć naturalnie nie wszystkich graczy, STS zakłady bukmacherskie online to w ogólnym rozrachunku najlepszy zakład bukmacherski dostępny w kraju nad Wisłą. Rozbudowana oferta, ciekawe bonusy, płynne funkcjonalnie portalu, a także cała otoczka związana z obstawianiem, to największe atuty tego bukmachera.

Za minusy można uznać, to że strona internetowa jest trochę przeładowana treścią, a także to, że na odpowiedź w live chat trzeba często trochę poczekać.

  • Bukmacherskie artykuły

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne