Najlepszy bukmacher- Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie bonusy na start

26 sierpnia 2019
par Better Collective

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Jak wybrać dla siebie bukmachera? Każdy wie, że gdy chodzi o zakłady bukmacherskie bonusy na start mają kluczowe znaczenie. Dzięki nim można zacząć grę z dodatkową kasą, która po sprytnym obstawianiu może przerodzić się w małą fortunę. Analizujemy ofertę bonusową najlepszych bukmacherów na polskim rynku, abyś mógł wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Zakłady bukmacherskie: bonusy na start 2019

Bukmacherzy Bonusy na start Kody promocyjne Odbierz bonusy!
STS Darmowy zakład 30 PLN + Bonus 100% do 1200 PLN BONUS100
PZBuk 100% do 500 zł + 20 000 pkt za darmo MAXSPORT
Totolotek Darmowy zakład 25 PLN + bonus 1000% do 1111 PLN SUPERBONUS
Fortuna Zakład ubezpieczony do 125 PLN + Bonus 100% do 1000 PLN + 20 PLN free Zobacz ->
LV BET Darmowy zakład 20 PLN + Bonusy do 1500 PLN TOPBONUS
forBET Bonusy do 1200 PLN Zobacz ->
eToto Bonus 200% do 100 PLN + Bonus 100% do 900 PLN Zobacz ->

zakłady bukmacherskie

Najlepszy bukmacher bonus

Ilu bukmacherów, tyle bonusów powitalnych, a ilu użytkowników — tyle zróżnicowanych potrzeb. Pod jakim względem oceniać zakłady bukmacherskie bonus na start, żeby potem być zadowolonym? Jak wybrać dla siebie najlepszy bukmacher bonus? Musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Jak dużo jesteś skłonny wpłacić na pierwszy depozyt? Niektóre bonusy są uzależnione od tej kwoty i rosną wraz z nią. Jak często zamierzasz grać? Jeśli dany bonus ma wyśrubowany warunek obrotu, musisz sporo korzystać z usług bukmachera, aby go spełnić. Jaka jest Twoja tolerancja ryzyka? Może wolisz bonus mniejszy, ale pewny, a nie ponad tysiąc złotych, którego możesz nigdy nie zobaczyć na własnym koncie bankowym, jeśli będziesz mieć pecha do zakładów?

Polskie zakłady bukmacherskie bonusy na start mają średnio zróżnicowane, najczęściej pojawia się ich w zasadzie tylko kilka rodzajów. Najpopularniejszy bonus na start to podwojenie pierwszego depozytu (lub pomnożenie go przez inną wartość). Te bonusy przyciągają wielkimi liczbami, czasami obowiązują do 1000 czy nawet więcej złotych. W ten sposób bukmacher kusi, żeby wpłacić jak najwięcej środków. Jakość takiej promocji poznasz jednak po warunkach obrotu. Jeśli są one trudne do spełnienia, wymagając na przykład obrócenia ośmiokrotnością otrzymanego bonusu: powinni stawiać na nie raczej doświadczeni zakładowicze gotowi codziennie stawiać sporo przemyślanych kuponów. Osoby mniej zaangażowane w temat powinny zaakceptować bonus, w którym kwota może być mniejsza, ale są większe szanse, że w ogóle uda się ją wypłacić.

Popularnym bonusem jest też darmowy zakład. To dobry sposób, żeby wypróbować usługi bukmachera i trochę się wzbogacić, szczególnie jeśli po wygranej kasa od razu ląduje na Twoim koncie albo przynajmniej są łatwe warunki obrotu. Tego typu zakłady bukmacherskie bonusy na start to dobry wybór dla początkujących lub dla osób, które nie mają czasu na wielokrotne obstawianie w celu zarobienia na bonusie. Zdarza się także akcja promocyjna, w której bukmacher oferuje ubezpieczenie na przykład pierwszego zakładu. Wówczas w razie przegranej odzyskujesz swoją stawkę lub przynajmniej jej część. Taki bonus daje szansę, aby bez strachu postawić na ryzykowne wydarzenie o dużym kursie.

STS zakłady bukmacherskie bonusy na start

 

 

W STS zakłady bukmacherskie bonusy na start są obecnie aż dwa i oba godne rozważenia. Po pierwsze jako nowy klient STS dostajesz pomnożenie pierwszego depozytu przez dwa aż do 1200 złotych. To znaczy, że jeśli wrzucisz na konto STS 100 złotych, dostaniesz bonusową stówkę, a jeśli wpłacisz 1500 złotych – bonus wyniesie 1200 zł, bo taka jest jego maksymalna wartość. Oprócz tego nasz specjalny STS kod promocyjny dorzuca jeszcze freebet o wartości 30 złotych. Nieźle, co?
Oba te bonusy są objęte takim samym, całkiem hojnym warunkiem obrotu. Nie musisz w ogóle obracać kwotą depozytu ani zakładu, wystarczy trzykrotne obrócenie samym bonusem. W przypadku freebetu oznacza to, że warunkiem objęte jest tylko 30×3, czyli 90 złotych! Taki obrót to dobre wyzwanie na start dla początkującego gracza. Żeby kupon spełniał warunek obrotu, musi on mieć kurs co najmniej 1.91. Sam możesz wybrać, czy będzie on zawierać tylko jedno, czy kilka wydarzeń, ale musisz omijać zakłady z serii Hit Dnia i Maxi Kombi. Na spełnienie warunku obrotowego masz 120 dni – to kolejna dobra wiadomość dla graczy początkujących lub obstawiających okazjonalnie. Pamiętaj, że dla pewności najlepiej zapoznać się z pełnym regulaminem każdej promocji na stronie bukmachera.

PZBuk bonus powitalny

 

 

W PZBuk zakłady bukmacherskie bonusy na start to definicja prostoty. Co nie znaczy, że nie opłaca się z nich skorzystać – wręcz przeciwnie! Wystarczy się zarejestrować, zweryfikować numer telefonu i zrealizować pierwszy depozyt na co najmniej 100 zł, zaznaczywszy uprzednio chęć udziału w promocji. Wtedy zgarniesz na początek aż 100% pierwszego depozytu. Promocja obejmuje wpłaty do 500 zł.

Nasz PZBuk kod promocyjny daje Ci także dodatkowy bonus w formie 20 000 punktów lojalnościowych. Taką sumę możesz od razu wymienić w sklepie z bonusami PZBuk na dwa kolejne freebety o wartości 5 PLN! Wystarczy też dozbierać 5000 punktów, żeby łącznie kupić freebet o wartości 25 PLN.

Żeby wypłacić główny bonus powitalny PZBuk, należy spełnić warunek obrotu. Mowa o czterokrotnym obróceniu kwotą depozytu i bonusu na zakładach wielokrotnych z kursem co najmniej 2.00. Na spełnienie warunku masz 60 dni. Pamiętaj, że promocja działa zgodnie z regulaminem na stronie PZBuk – warto się z nim zapoznać!

Totolotek zakłady bukmacherskie bonusy

Totolotek bonus powitalny

Nasz kod promocyjny Totolotek zapewni Ci aż 1111 złotych bonusu – powiększamy do tej kwoty ich standardowy bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu. Oprócz tego oferujemy też inny specjalny, w zasadzie unikatowy na polskim rynku bonus. Mowa o freebecie 25 PLN, który… jest dostępny nawet bez złożenia depozytu! Wystarczy wykorzystać nasz kod promocyjny Totolotek – pamiętaj, że te preferencyjne warunki akcji promocyjnej są dostępne tylko dla naszych użytkowników.

Dzięki darmowemu zakładowi 25 PLN możesz wypróbować usługi Totolotka zanim w ogóle zainwestujesz w bukmachera swoje własne środki. Żeby wypłacić wygrane za jego pośrednictwem środki, musisz trzykrotnie obrócić kwotą bonusu po kursie minimalnym 2.00. Nie będą gonić Cię terminy: nie ma żadnego ograniczenia co do tego, jak szybko musisz tego dokonać. W przypadku bonusu powitalnego 1111 PLN na start wygląda to nieco inaczej. Musisz trzykrotnie obrócić kwotą bonusu + depozytu, czyli w praktyce: jeśli wpłacisz 1111 PLN i otrzymasz w bonusie drugie 1111 PLN, to musisz obrócić kwotą 6666 PLN przy pomocy kuponów o kursie co najmniej 2.00. Pamiętaj, że w przeciwieństwie do warunków freebetu 25 PLN, tutaj obowiązuje Cię ograniczenie 180 dni. To sporo czasu, ale trzeba pamiętać, żeby się nie spóźnić.

Bonus Totolotek to może być najlepszy bukmacher bonus, jeśli jesteś dosyć doświadczonym graczem, który da radę spełnić warunki bonusowe, ale jednocześnie cenisz sobie możliwość darmowego wypróbowania usług buka. Pamiętaj, że dokładne zasady działania akcji promocyjnych znajdziesz w regulaminie na stronie Totolotek.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonusy na start

Fortuna bonus na start

Fortuna oferuje bardzo urozmaicony i bogaty bonus, który staje się jeszcze lepszy, jeśli podasz nasz specjalny kod bonusowy. Po pierwsze, czeka Cię klasyczny bonus od depozytu do 1000 PLN. Fortuna podwaja Twoją pierwszą wpłatę, czyli jeśli wpłacisz 1000 PLN, na Twoim koncie bonusowym może pojawić się kolejny tysiak! W tym celu musisz jednak spełnić pełen warunek: zanim przytulisz tysiąc złotych, musisz obrócić depozytem czterokrotnie, stawiając przy tym kupony zawierające co najmniej trzy zdarzenia o kursie łącznym minimum 1.90. Plus jest taki, że po przejściu przez to wszystko otrzymany bonus można od razu wypłacić!

Oprócz bonusu 100% od pierwszej wpłaty od Fortuny dostaniesz również tak zwany bezpieczny zakład objęty ofertą cashback. Wykorzystaj nasz Fortuna kod promocyjny, a wartość cashbacku wyniesie aż 125 PLN! Jak działa taka promocja? To proste: możesz postawić zakład o wartości 125 PLN i jeżeli przegrasz, kasa i tak wróci na Twoje konto. Dzięki temu nie musisz przejmować się ryzykiem. Na dokonanie bezpiecznego zakładu masz dziesięć dni po zarejestrowaniu konta. Żeby wypłacić zwróconą po przegranym zakładzie kasę, musisz obrócić nią jeden raz – po tym będzie mogła wrócić na Twoje konto.

Ale to jeszcze nie koniec! Trochę już się nagadaliśmy o Fortunie, a tu wciąż coś pozostaje. Czy to znaczy, że właśnie opisujemy najlepszy bukmacher bonus? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Oprócz opisanych już promocji, Fortuna nowym graczom oferuje również punkty lojalnościowe Fortuna Plus Klub o wartości 20 PLN. Nie możesz bezpośrednio ich wypłacić, ale wydasz je w specjalnym sklepiku bukmachera, gdzie można nabyć różne bonusy i freebety. Pamiętaj, że pełen regulamin wszystkich akcji promocyjnych Fortuna znajdziesz na stronie bukmachera.

LV BET bonusy powitalne

LV BET bonusy powitalne

W LV BET zaczyna się z grubej rury: jeśli podasz specjalny kod promocyjny LV BET, bukmacher na dobry początek obdaruje Cię freebetem o wartości 20 PLN. Oprócz tego czeka jeszcze kolejny bonus 1500 PLN, ale zacznijmy od freebetu. Co w nim specjalnego? Już mówimy: ten bonus jest o tyle specjalny, że możesz go otrzymać jeszcze przed złożeniem pierwszego depozytu. Po usłyszeniu takich słów kusi, by uznać tę akcję za najlepszy bukmacher bonus. Wystarczy wpisać kod promocyjny LV BET podczas rejestracji, a następnie powiadomić bukmachera przy pomocy maila, że chce się skorzystać z bonusu. Dokładną instrukcję znajdziesz w recenzji LV BET na naszej stronie.

Na wykorzystanie freebetu będziesz mieć 30 dni – to w miarę hojny deadline. Tak naprawdę na Twoim koncie pojawi się złotówka, ale w trakcie składania kuponu zobaczysz mnożnik x20, więc niczym się nie przejmuj! Żeby wygrać przy pomocy freebetu prawdziwą kasę, postaw zakład zawierający co najmniej trzy zdarzenia. Każde z nich musi mieć kurs przynajmniej 1.25, a cały kupon łącznie – 2.50. Kiedy już wygrasz, przychodzi czas na warunek obrotowy. Kasą z bonusu musisz obrócić tylko dwa razy i masz na to nieograniczony czas. Obracać możesz na zdarzeniach o kursie co najmniej 2.00 lub 1.50, jeśli akurat obstawiasz zakład kombi. Musisz ograniczyć się do zakładów o co najmniej trzech możliwych wynikach i nie możesz korzystać z zakładów podwójnej szansy.

Uff, kolejny bukmacher, o którym można pisać i pisać: nawet nie opisaliśmy jeszcze bonusu od depozytu. U LV BET sporo dzieje się zanim w ogóle wpłacisz pieniądze, a kiedy zaczniesz składać depozyty, możesz zarobić nawet 1500 PLN. Jeśli wpłacisz pierwszy depozyt o wysokości co najmniej 50 PLN, dostaniesz bonus w wysokości 1% tej kwoty – ale nie zniechęcaj się! Stawiane przy pomocy bonusowych środków zakłady będą mieć mnożnik x100. To znaczy, że w praktyce Twoje możliwości bonusowego obstawiania wynoszą 100% pierwszego depozytu do 1000 PLN. Na postawienie kuponu masz 30 dni, a musi on składać się z co najmniej trzech zdarzeń o kursach 1.25 i łącznie mieć kurs minimum 2.50.

Drugi depozyt objęty jest podobnym bonusem! Wszystko wygląda tak samo, musisz wpłacić co najmniej 50 PLN, aby otrzymać bonus 1% – ale tym razem będzie on objęty mnożnikiem x50. To oznacza, że możesz zdobyć dodatkowe do 500 PLN, jeżeli wpłacisz 1000 PLN. Łącznie 1500 PLN i freebet 20 PLN! Wow, czy to może być najlepszy bukmacher bonus? Jeśli masz czas na dużo obstawiania i myślenia nad kolejnymi depozytami, możliwe, że dla Ciebie tak. Warunek obrotu do tych bonusów powitalnych to w przypadku pierwszego czterokrotny, a w przypadku drugiego – trzykrotny obrót kwotą depozytu po minimalnym kursie 2.00 lub 1.50 w przypadku zakładów kombi.

Jeśli wpłacisz kwotę pomiędzy 10 a 49 PLN, również możesz zgłosić się po bonus do obsługi klienta LV BET. Oni przyznają Ci bonus w wysokości 10% Twojej wpłaty z mnożnikiem x10. Szczegółowe zasady, którymi rządzą się promocje LV BET znajdziesz w regulaminie na stronie bukmachera.

forBET bonus za rejestrację

forBET bonus na start

U bukmachera forBET bonusy powitalne mogą wynieść łącznie nawet do 1200 PLN. Żeby otrzymać tę kwotę nie jest potrzebny forBET kod promocyjny. Wystarczy wpłacić trzy depozyty, a za każdy dostaniesz bonus: za pierwszy w wysokości 100%, za drugi – 75%, a za trzeci – 50%, każdy z nich do 400 PLN. Żeby odblokować bonus, musisz jednokrotnie obrócić swoim depozytem po kursie co najmniej 2.00.

Warunek obrotowy uzyskanego bonusu polega natomiast na czterokrotnym obstawieniu za całą kwotę bonusu przy pomocy kuponów z co najmniej 3 wydarzeniami, każde z kursem co najmniej 1.30. Na spełnienie warunku jest zawsze 30 dni. 1200 PLN dzięki forBET bonus powitalny to niezła kasa, chociaż warunek obrotowy jest dosyć trudny do spełnienia. Niedoświadczeni gracze mogą mieć z nim problem. Pamiętaj, że dokładny regulamin promocji znajdziesz na stronie forBET.

eToto zakłady bukmacherskie bonusy

forBET bonus na start

eToto ma dla Ciebie podwójny bonus powitalny o wartości 1000 PLN, do którego nie jest potrzebny eToto kod promocyjny. Na początek niezłe uderzenie, bonus 200% od pierwszego depozytu! Niestety maksymalna kwota bonusu to tylko 100 PLN, ale sprawia to też, że wystarczy wpłacić małą kwotę – tylko 50 PLN – żeby uzyskać całe 100 PLN. A potem robi się tylko lepiej – do tego dodatkowy bonus 100% do 900 złotych za drugi depozyt. Łącznie okrągły tysiak.

Aby wypłacić bonusy, należy obrócić kwotę depozytu + bonusu czterokrotnie po kursach minimum 2.20 w przypadku zakładów pojedynczych lub co najmniej 1.30 na pojedynczy zakład na kuponie kombo. Czterokrotny obrót depozytu i bonusu? Trzeba przyznać, że eToto bonus powitalny nie jest łatwy do wypłacenia. Taki warunek obrotowy zdecydowanie może przysporzyć kłopotów. Pamiętaj, żeby zapoznać się z pełnym regulaminem promocji eToto na stronie bukmachera!

Zakłady bukmacherskie i bonusy na start – najlepszy bukmacher dla Ciebie!

Teraz wiesz już, jak prezentują się poszczególne zakłady bukmacherskie bonusy na start, ale pojawia się kluczowe pytanie: jak wybrać najlepszy bukmacher bonus? Oczywiście możesz założyć konto u kilku buków, nie musisz ograniczać się do jednego. Wciąż pozostaje jednak problem wyboru dwóch, trzech czy czterech najlepszych – nie oszukujmy się, większość osób nie ma czasu na kontrolowanie siedmiu lub więcej kont.

Jak wybrać najlepszy bonus za rejestrację?

Aby wybrać najlepszy bukmacher bonus, musisz wziąć pod uwagę sporo kwestii. Oto one:

  • Ile chcesz wpłacić pieniędzy? Jeśli niedużo, szukaj bonusów, które są może niewielkie, ale pewne. Jeśli masz dużo środków do inwestycji w zakłady bukmacherskie bonusy na start, to zwróć raczej uwagę na bukmacherów, którzy oferują mnożnik depozytu do dużych kwot.
  • Ile masz czasu na zakłady? Jeśli masz mało czasu, podobnie jak w poprzednim punkcie – szukaj raczej pewnych bonusów, choćby były małe. Nie kuś się na wielkie bonusy z trudnym warunkiem obrotowym, którego może Ci się nie udać spełnić. Jeśli masz dużo czasu, możesz pozwolić sobie na czterokrotny obrót. Zwróć też uwagę, jak dużo dni masz na spełnienie warunków promocji.
  • Czy jesteś początkujący, czy może masz już doświadczenie w zakładach? Doświadczony gracz prędzej poradzi sobie z wykręconym warunkiem obrotu, żeby zgarnąć te tysiące, którymi bukmacherzy chwalą się na bannerach. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami, skup się na freebetach i ubezpieczonych zakładach.
  • Zwróć uwagę, czy warunkowi obrotu podlega tylko bonus, czy też bonus+depozyt. W tym drugim przypadku okazuje się w zasadzie, że czeka Cię dwa razy więcej pracy! Nie pomiń tej informacji i weź ją pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Kim jest Twój najlepszy bukmacher?

Jaki jest najlepszy bukmacher bonus? To pytanie, na które musisz odpowiedzieć sobie sam – ale mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Ci całej wiedzy potrzebnej, żeby podjąć mądry wybór. Lub kilka wyborów, bo przecież nikt nie broni Ci gry na kilka frontów, tak żeby zawsze mieć rękę na pulsie i obstawiać u tego buka, który akurat oferuje najlepsze kursy i bonusy. Teraz poznałeś już wszystkie zakłady bukmacherskie bonusy na start i możesz podjąć odpowiedzialną decyzję dopasowaną do Ciebie!

Powrót do strony głównej>>

  • Bukmacherskie artykuły

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne